2016 Golden Globe Ödülleri’nde en iyi müzikal-komedi dizisi ve en iyi müzikal-komedi-oyuncusu dallarında olmak üzere 2 ödüle birden layık görülen “Mozart In The Jungle” severlere bir müjde de dizinin yayın haklarına sahip Amazon Prime’dan geldi.

Şirket, yıllık  99 $ olan abonelik ücretini Golden Globe ödüllerinin 73. yılına ithafen 15-17 Ocak 2016 tarihleri arasında yıllık 73 $’a indirdiğini açıkladı. Ek olarak yeni abone olacak müşterilere 1 milyon şarkı içeriğine sahip Amazon Prime Music alanına sınırsız erişim hakkı,  Prime Photo uygulamasıyla limitsiz ücretsiz fotoğraf depolama alanı ile Amazon.com üzerinden 2 gün boyunca alınan her ürüne ücretsiz nakliye de hediye.

Avantaj sadece yeni üyelikleri kapsa da teknik olarak 2 gün içinde mevcut üyelerin kendi hesaplarına hediye üyelik satınalması ile mevcut üyeliklerinin expire etmesinin ardından 1 yıl süreyle 73 $ lık paketin geçerli olacağının da altını çizmekte fayda var.

Ek bilgi olarak, bu dizi Amazon Prime’ın yayınladığı ve aynı kategorilerde ödül kazanan,geçen senenin kazananı “Transparent” dan sonraki 2. ödüllü dizisi.

Özetle, kendine özel içeriklerle dişe diş göze göz rekabette ben de varım diyen  ard arda farklı içerikle kazandığı ödüllerle Amazon hangi yolda ilerlemesi gerektiğini belirlemiş gibi gözüküyor.

Share.

About Author

Comments are closed.