Elimizden geldiğince TV ekonomisine ve kullanıcı deneyimine katkısı olacak firmaları paylaşıyoruz. Bunlardan bir tanesi de 2009 yılında Fransa’da kurulan Hubee TV. Video bazlı çözümler sunan şirket, VoD üzerine özellikle odaklanmış.

Uçtan uca çoklu ekran deneyimi için iş akışı modülleri üretmenin yanı sıra On-demand & live CMS, video delivery platform, Catch-up TV platform, DRM platform, transcoding platform, content digitalization platform gibi çözümler de sağlayan firmanın hedefi VAS çözümler ile çözüm sunduğu partnerlerin hedeflerine ulaştırmak.

Ürettikleri ve sağladıkları çözümleri responsive websiteleri, iOS/Android/W8 apps, Set-Top box (HTML5 & legacy) storefront, Smart TV & Oyun konsolları dahil hemen her platformda sağlayabilen şirket, hosting ve operasyon anlamında da Güvenli Datacenter, hybrid DataCenter/Cloud yapısı, VM mimarisi, 24/7 monitoring, MPAA compliant, yüksek kalite QoS gibi kapabilitelere sahip.

Eğer aklınızda bir proje varsa sizin için erken dönem R&D, ürün tecrübesi, UI/UX yaratımı, prime integrator, QA & UAT yönetimi gibi desteklerde veriyor. İletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. site: hubee.tv

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

 

Share.

About Author

Comments are closed.