Kullanım Şartları

Bu siteyi ziyaret eden bir kullanıcı olarak, kullanım şartlarını kabul etmiş olursunuz. Aksi takdirde erişimi/ziyaretinizi sonlandırınız.
Tivilogy, sitedeki tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olması için çabalayacaktır, fakat tüm bilginin doğruluğunu ve yazım hatası olmadığını garanti etmez. Sitede ve sunulan bilgilerde, teknik veya yazım hatasından kaynaklı hatalar olabilir. Sitenin tüm içeriği genel bilgi vermek amaçlıdır ve bilgi verilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir.
Sitede sunulan bilgiler “olduğu gibidir” ve “mevcut olduğu şekilde” sağlanmaktadır. Bu bilgilerle, üçüncü şahısların haklarını ihlal etmeme, mülkiyet, satılabilirlik ve özel bir amaca uygunluk kapsamına giren garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmayacak şekilde açık veya zımni hiç bir garanti verilmemektedir. Sağlanan bilginin hatasız ve zararsız olduğu garanti edilmez. Kullanıcı, karşılaşabileceği her hangi bir zararın, tüm maddi manevi maliyetini üstlenmeyi kabul eder.
Tivilogy telif haklarına(copyright) ve ticari markalamaya(trademark) saygılıdır. Site, Tivilogy’e ait tüm içeriğin sahibidir. İçeriğin bir kısmının veya tamamının tekrar kullanılması, kopyalanması, farklı mecralarda kullanımı, yeniden işleme veya düzenleme yöntemleri ile kullanılması yasaktır.  Eğer bu koşulları ihlal eden bir içerik ile karşılaşılırsa, lütfen iletişime geçiniz.
Tivilogy’nin tüm kullanıcıların görmesi için fonksiyonel olarak tasarlanmış yorum bölümlerinde, kullanıcı gizli ve ticaret sırrı olan hiçbir bilgi göndermemeyi taahhüt eder. Bu bölümlerde, gönderilen yorum, bilgi ve bunlarla sınırlı kalmayan her türlü içerik, halka açık bilgi olarak ele alınır.
Bu web sitesinin kullanımı, bu siteden yüklenen herhangi bir veri ve bu kullanım kuralları ile ilgili her işlem Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre işlem görecek ve yorumlanacaktır.
Kullanıcılar içeriklere yorum ekleyerek yeni içerik oluşturabilirler. İçerik ekleyen kullanıcının sorumluluğundadır. Tivilogy içeriklere yapılan yorumlarla ve yeni oluşturulmuş kullanıcı içerikleri ile ilgili olarak hiçbir yasal sorumluluk kabul etmez. Hakaret, kişilik haklarına saldırı, kötü sözler içeren yorum yapmak yasaktır. Bu gibi yorumlar farkına varıldığında silinecektir. Tivilogy, içeriği kim sağlamış olursa olsun, mevcut içeriği silme, değiştirme, güncelleme hakkına sahiptir.
Kullanım Şartlarına ait soru ve sorunlar, sol üst köşede bulunan BIZE ULASIN bağlantısı üzerinden iletilebilir.