Dijital yayıncılık platformu Digiturk’ün yeni hizmeti ”Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde” sloganı ile piyasaya çıkardığı hizmet kullanıcılara sunuldu.

Digitürk kullanıcıları abone oldukları paket fiyatı üzerinden hiçbir ek ücret ödemeden, akıllı telefon, bilgisayar ve tabletlerinden dizileri, filmleri ve tüm Digiturk içeriklerini izleyebilecekler. Digitürk bu yeni hizmetini tanıtacağı kampanyalar ve TV reklamları için marka yüzünü Nil Karaibrahimgil belirledi..

İnternet üzerinden TV hizmeti vermenin mümkün hale gelmesiyle paralı TV pazarının giderek büyüdüğüne dikkat çeken Dönmez, Digitürk’ün 70 milyon TL yatırım yaptığı multiscreen hizmeti ile kullanıcıların içerikleri bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve televizyondan ücret farkı ödemeden izleyebileceklerini anlattı.

Gelişen teknoloji ile birlikte TV izleme deneyimini değiştirdiğinden TV artık tek bir platform üzerinden izlenmiyor. Digiturk de üyelerine sağladığı bu imkan ve ”Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde” sloganı ile hizmetini sunmaya başladıklarını kaydeden Dönmez, ”Digiturk, bugüne kadar Türkiye’de hep ilklere imza attı. Digiturk üyelerinin teknolojiyi çok iyi kullandıklarını yaptığımız araştırmalarda görüyoruz. Biz de bu çerçevede 70 milyon liralık bir teknolojik yatırımla, bir üyelikle dört ekran dönemini başlatıyoruz diye konuştu.

Share.

About Author

Comments are closed.