Digitürk, Azerbaycanlı iş adamı Mevlüt İşsever ile bir anlaşma imzaladı ve Azeri izleyicilere bir çok kanal ile birlikte Spor Toto Süper Ligi yayınlayacak.

Bu girişim ile birlikte Digitürk’ün 6 noktada 5 bayi ile sürdürdüğü hizmet 10 noktaya yükselecek. Bu atağın esas amacı ise Azerbaycan pazarında bulunan tüm haneleri yani %100’ünü gelecek yıl kapsamak. Ayrıca Azerbaycan’da uydu üzerinden HD ve 3D yayınları da kapsayacak şekilde yayın yapan Digiturk üyelerine Asya Mega Paket, Asya Spor Paketi, Asya Şampiyonlar Paketi ve Asya Standart olmak üzere farklı paket seçenekleri sunuyor olacak .

Azerbaycan’daki izleyiciler ayda 7 Azerbaycan Manatı’ndan (AZN) başlayan fiyatlarla Digiturk’e üye olabiliyor. Lig TV yayınlarını ve Spor Toto Süper Lig maçlarını izlemek isteyenler ise Asya Spor paketine üye olarak 21 AZN’den başlayan fiyatlarla süper lig heyecanına ortak olabiliyor.

Digiturk Pazarlama Departmanı Uluslararası Operasyonlar Grup Müdürü Murat Yurttaş ise, Azerbaycan’ın Digiturk için çok önemli bir pazar olduğunu ve bölgedeki potansiyeli değerlendirmek için hızlı ve dinamik bir hizmet ağı oluşturulduğunu dile getirdi.

Kaynak: AA

Share.

About Author

Comments are closed.