Düzenli takip edenlerin iyi bildiği gibi özellikle farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların OTT işine girmeleri Tivilogy’nin her zaman dikkatini çekmiştir. Daha önce burada ve burada yazdığımız firmalara şimdi de Domino’s eklendi.

Domino’s Pizza Box Office yayında

Domino’s ile pizza siparişi veren müşteriler, siparişleri karşılığında bir film bedava izleyebiliyorlar. Sky Box Office ile anlaşma yaparak altyapı ve içerik konusunu hızlıca çözen Domino’s, Lionsgate ile anlaşması sonucu The Hunger GamesWhat to Expect When You’re ExpectingScream gibi filmleri müşterilerine ücretsiz sunmakta. 2Mbps ve üstü ile izlenmesi tavsiye edilen servis şu anda İngiltere’yle sınırlı ve herhangi bir connected deviceda sunulmamakta.

Dominos’un yeni duyuruduğu servisi ile ilgili açıklamasında, pizza ve filmin çok iyi bir ikili olduğunu ve müşterilerine ikisini birlikte sunmak istediklerini belirttiler.

Görüldüğü üzere herkes OTT pazarını kendisiyle bir şekilde ilişkilendirip bir atılım yapabiliyor. Türkiye pazarında henüz bu tarz atılımlar görmesek de Tivilogy olarak bu tip yatırımların çok da uzakta olmadığını belirtmek istiyoruz.

 

Share.

About Author

Comments are closed.