inanc1991’den beri yayıncılık ve kompleks multiscreen (çoklu ekran) çözümleri sağlayan Prag merkezli Visual Unity çok yakın zamanda 3TS Capital Investment’dan aldığı 7.2 milyon dolarlık yatırımı takiben, büyüme programına uygun olarak Asya ve Kuzey Amerika’daki ofisleriyle beraber Türkiye’de de ofis açarak hizmet vermeye başladı. Daha önce Digiturk ve Calinos Entertainment’da görev yapan İnanç Vardar da Türkiye ve Doğu Akdeniz bölgesi sorumlusu olarak şirketin hedeflediği başarıya ulaşması için çalışmalarına başladı.

İnanç Vardar, medya sektöründe edindiği deneyimlerle Visual Unity’nin telco/medya şirketlerine ve yayıncılara sunduğu OTT (over the top TV) ve OVP (online video platform) servislerini şimdi de Türkiye ve bölgedeki potansiyelle buluşturmayı hedefliyor. Şirketin Chief Commercial Officer’ı olarak görev yapan Tony Hasek Visaul Unity’nin endüstrinin lideri konumunda olduğunu, platforma yapılan yatırımlar ve bölgeden gelen talepleri gözönüne alarak ofisi açtıklarını, Vardar’ın tecrübeleri ve endüstri bilgisiyle iş ortaklarına yüksek kalitede hizmet sunmalarında kilit rol oynayacağını belirtirken, şirketin kurucu ve CEO’su olan Tomas Petru şirketin inovasyon ve sıradışı müşteri hizmetlerine adanmışlığının altını çizerek yeni atamaların şirkete güç verdiğini ifade etti.

12- 16 Eylül tarihlerinde Amsterdam’da gerçekleşecek IBC 2014 fuarında yerini alacak olan Visual Unity ile görüşebilirsiniz.

banner_podpis

Share.

About Author

Comments are closed.