Turkcell, TV servisi için 3 yıllığına SinemaTV ile anlaştı. SinemaTV ile 3 yıllık anlaşma yapan Turkcell, içerik havuzunu Oflaz Medya’nın sahip olduğu lisans haklarıyla genişletmiş oldu. Oflaz Grup’un 3 lineer kanalı (SinemaTV 1001, SinemaTV Aşk ve SinemaTV Aksiyon) yanısıra VOD içeriklerini de (SinemaHemen) kapsayan anlaşma ile Turkcell TV rakiplerinin sahip olduğu içeriklere sahip olmuş oldu. Turkcell, tabiki bu anlaşma ile içeriğini zenginleştirmiş oldu fakat karşılaştırma yapıldığında diğer operatörlerle aynı içeriklere kavuşmuş oldu. Konu hakkında Turkcell için exclusive içerik sağlanıp sağlanmayacağı ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

SinemaTV şu anda payTV operatörlerinde ve IPTV servisi Tivibu hali hazırda yerini almış durumda. Turkcell TV ile birlikte tüm dağıtım kanallarında yerini almış oldu.

Share.

About Author

1 Yorum

  1. D-Smart’ın yeni OTT Platformu olan BLU’ya dair hiçbir haber yayınlamamış olmanız oldukça manidar. Bu platformunda incelenmesini ve mümkünse tüm Türkiyedeki OTT Platformları benchmark yapıldığı bir yazı bekliyoruz.